Pirkimo-pardavimo taisyklės

Pirkimo-pardavimo taisyklės

Bendrosios sutarties sąlygos

Uždėdami varnelę ties “Sutinku su pirkimo-pardavimo taisyklėmis”, patvirtinate, kad susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis, jas supratote bei įsipareigojate jų laikytis, tuo pačiu sutinkate su „Privatumo politika”.

Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo (MB „Eitatex”) laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje www.perfo.lt suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

Pirkėjo pareigos ir atsakomybės:

  • Pirkėjas, suformavęs norimų prekių krepšelį ir paspaudęs mygtuką „Užsakyti”, privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą ir priimti užsakytas prekes.
  • Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos, o Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutarties tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.
  • Jei pasikeičia registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. Pirkėjas pats atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą ir prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
  •  Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Pardavėjo pareigos ir atsakomybės:

  • Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis, aiškiai pateikti prekių aprašymus bei kainas. Kainos www.perfo.lt parduotuvėje yra nurodomos su PVM.
  • Pardavėjas, tik sulaukęs užsakymo apmokėjimo į įmonės sąskaitą, įsipareigoja suruošti užsakymą per 1-3 (jei prie prekės nenurodytas ilgesnis pristatymo terminas) darbo dienas nuo gauto apmokėjimo ir išsiųsti/pristatyti užsakymą pirkėjo nurodytu adresu.
  • Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir Pardavėjas su Pirkėju neaptarė jos trūkumų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba atitinkamai sumažinti prekės kainą, arba Pirkėjo pageidavimu nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį.
  • Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui, atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas. 
  • Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai pakeisti šias pirkimo-pardavimo taisykles. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

Prekių grąžinimo tvarka

Norite grąžinti netikusią, bet kokybišką prekę? Tai padaryti galite per 14 dienų nuo prekės pristatymo momento, parašę mums el. paštu info@perfo.lt ir suderinę visas detales.

SVARBU!

Grąžinama prekė negali būti naudota, sugadinta, praradusi prekinę išvaizdą (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės).  Prekės grąžinamos tik originalioje nepažeistoje pakuotėje, pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą arba nurodyti užsakymo bei sąskaitos faktūros numerį. Grąžinant turi būti taip pat saugiai supakuota ir grąžinama tokiu pat būdu, kokiu buvo pristatyta. Siuntos grąžinimo mokestį, jei nėra Pardavėjo kaltės, apmoka Pirkėjas. 

Gavus prekę ir įvertinus, jog prekė nėra praradusi prekinės išvaizdos, su Jumis susisieksime per 5 d.d.  ir pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą.

Nekokybiškos prekės grąžinamos (arba keičiamos) vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjo duomenų tvarkymas

Pardavėjas, kiek to reikalauja sutarties sudarymo ir vykdymo sąlygos, turi teisę gauti Pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją. Šiuo atveju Pirkėjo asmens duomenys yra naudojami tik elektronine forma sudaromos sutarties sudarymo ir vykdymo tikslais. Pirkėjo pateikti asmens duomenys yra tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą. Pirkėjo asmens duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik gavus Pirkėjo sutikimą.